O nas

door

 

 

 

CENTRUM ZMIAN  jest portalem informacyjnym, którego głównym celem jest prezentowanie biznesowej strony Subregionu Północnego woj. śląskiego oraz tworzenie centrum wymiany doświadczeń, wiedzy, poglądów oraz ofert instytucji i firm.

 

Portal jest dodatkowym kanałem dystrybucji informacji wydawnictwa Business Press, publikującego treści biznesowo-gospodarcze na łamach czasopisma „Częstochowskie. CENTRUM ZMIAN” (dystrybuowanego w ramach tzw. wysyłki kwalifikowanej, bezpośrednio do firm w regionie). 

Mając na celu zwiększenie zasięgu publikacji oraz „idąc z duchem czasu” – od 2016 roku z sukcesami rozwijamy internetową wersję czasopisma i działania w social mediach.

Subregion Północy jest tą częścią woj. śląskiego, która na przestrzeni ostatnich lat stała się znaczącym miejscem na mapie gospodarczej Śląska, a sama Częstochowa – jedną z najsilniejszych marek wśród polskich miast. Nie byłoby to jednak możliwe bez firm i instytucji z tego regionu.

 

Z myślą o promowaniu działań  i osiągnięć przedstawicieli biznesu, gospodarki oraz samorządu z tego regionu woj. śląskiego oraz w wyniku jego sukcesywnego rozwoju i zmian – oddajemy do Państwa dyspozycji portal CENTRUM ZMIAN – nowoczesne medium biznesowe, dedykowane Subregionowi Północnemu woj. śląskiego.

 

 

CENTRUM ZMIAN prezentuje biznesową stronę Subregionu Północnego woj. śląskiego.