O nas

door

 

 

 

CENTRUM ZMIAN jest portalem informacyjnym, którego głównym celem jest prezentowanie biznesowej strony Subregionu Północnego woj. śląskiego oraz tworzenie centrum wymiany doświadczeń, wiedzy, poglądów oraz ofert instytucji i firm.

 

 

Portal jest kontynuacją działalności firmy Business Press, która prezentowała treści biznesowo-gospodarcze na łamach czasopisma „Częstochowskie. CENTRUM ZMIAN” (kwartalnika dystrybuowanego w ramach tzw. wysyłki kwalifikowanej, bezpośrednio do firm i instytucji w regionie).  Mając na celu zwiększenie zasięgu publikacji i „idąc z duchem czasu” – postanowiliśmy przenieść nasze działania do sieci.

 

Nadal chcemy pozostawać jedynym medium stricte biznesowym, dedykowanym Subregionowi Północnemu woj. śląskiego, dlatego zakres tematyczny i charakter publikowanych treści pozostają bez zmian.

 

Niezmiennie uważamy również, że Subregion Północy jest tą częścią woj. śląskiego, która na przestrzeni ostatnich lat stała się znaczącym miejscem na mapie gospodarczej Śląska, a sama Częstochowa – jedną z najsilniejszych marek wśród polskich miast. Nie byłoby to jednak możliwe bez firm i instytucji z tego regionu.

 

Z myślą o promowaniu działań i osiągnięć przedstawicieli biznesu, samorządu, gospodarki (ale również nauki i kultury) tego regionu woj. śląskiego oraz w wyniku jego sukcesywnego rozwoju i zmian – oddajemy do Państwa dyspozycji portal CENTRUM ZMIAN – nowoczesne medium biznesowe, dedykowane Subregionowi Północnemu woj. śląskiego.

 

CZARNE_Krotsze_mniejsze_beztla

 

CENTRUM ZMIAN prezentuje biznesową stronę Subregionu Północnego woj. śląskiego.


  • Relacjonuje działania i osiągnięcia przedstawicieli biznesu, samorządu, gospodarki, ale też polityki, nauki i kultury z północy województwa.
  • Przedstawia praktyczne tematy przekazujące wiedzę, doświadczenie i dobre praktyki firm i instytucji działających w regionie.
  • Na konkretnych przykładach z rynku pokazuje aktualny stan gospodarki i biznesu w Subregionie Północnym oraz zachodzące w nich zmiany (marki i ich twórców, kooperację nauki i biznesu, odpowiedzialne wykorzystywanie Funduszy Europejskich, przedsięwzięcia rozwojowe w oparciu o nowoczesne rozwiązania biznesowe i technologiczne).
  • Przybliża lokalne wydarzenia – to co się dzieje i plany na przyszłość: inwestycje prowadzone w Subregionie oraz wydarzenia biznesowo-gospodarcze.
  • Prezentuje instytucje zrzeszające przedsiębiorców i inicjatywy łączące biznes z samorządem.
  • Inspiruje do rozwoju.