Hanna Manterys

Terapia indywidualna dzieci i młodzieży - Psycholog, coach, certyfikowana trenerka umiejętności osobistych i społecznych, psychoterapeutka w trakcie szkolenia.

Hanna Manterys -Centrum Zmian

Pracuje w podejściu integracyjnym, którego osią jest terapia poznawczo - behawioralna. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, rodzicami, osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzi konsultacje, terapię indywidualną, treningi umiejętności społecznych, warsztaty rozwojowe, grupy wsparcia. Jest psychologiem na Oddziale Dziennym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, gdzie pracuje z młodymi pacjentami i ich rodzinami. 

"Pracuję z dziećmi i młodzieżą od lat 10, wspieram w trudnościach emocjonalnych, społecznych i osobistych, tak częstych i zupełnie naturalnych w okresie adolescencji.  Na pierwszą wizytę zapraszam samych rodziców."

W swojej pracy skupia się na relacji oraz spontanicznym podążaniu za aktualnymi potrzebami pacjenta.
Wspiera młodych ludzi w trudnościach takich, jak:  ADHD i zespół Aspergera, zaburzenia zachowania
- lęk i zaburzenia nastroju, niska samoocena, fobia społeczna.

Ukończyła: Uniwersytet SWPS na kierunku psychologia społeczna, studia podyplomowe z zakresu coachingu, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, 2-letni podyplomowy kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w ośrodku "Poza Schematami". Swoje doświadczenie zdobywała pracując jako psycholog w Domu Pomocy Społecznej, szkołach w całej Polsce: zarówno w pracy indywidualnej z uczniami, jak i jako wieloletni trener warsztatów profilaktycznych i psychoedukacyjnych, a także w fundacji Savant, gdzie prowadziła Treningi Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży z trudnościami rozwojowymi, autorskie warsztaty dla młodzieży oraz terapię indywidualną dzieci i młodzieży.

Opinie

* * * * * "Spotkania naszego syna z Panią Hanną bardzo szybko przyniosły efekty. Udzieliła pomocy nie tylko naszemu synowi, ale pośrednio i całej naszej rodzinie. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do tak pogodnej i pełnej pasji pani psycholog. Dziękujemy i gorąco polecamy.
Sylwia (Znany Lekarz)

* * * * * "Pierwsza wizyta udana na pewno wrócimy jeszcze raz do Pani Hanny. Nasze dziecko bardzo ja polubiło."
Kamil (Znany Lekarz)

* * * * * "Nasz dorosły syn z niesprawnością intelektualną w czasie pandemii skorzystał wiele ze spotkań grupowych on-line z panią psycholog. Był po nich zadowolony i pocieszony. Wspominał je i czekał na następne. Jesteśmy wdzieczni."
M i S K. (Znany Lekarz)