Magdalena Burzyńska

Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Zajmuje się terapią indywidualną dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Psychoterapia psychodynamiczna to terapia ""podążająca"" za pacjentem. Jest formą leczenia, opartą na budowaniu bezpiecznej relacji, w której możliwe staje się doświadczanie i uświadomienie sobie wypartych uczuć oraz sposobów radzenia sobie z nimi. W szczególny sposób skoncentrowana jest na wewnętrznych konfliktach, które blokują nasze możliwości rozwoju, zaburzają nasze relacje z ludźmi i są przyczyną objawów, w tym także somatycznych, i przez to źródłem  cierpienia.

 

 

 

Magdalena Burzyńska - ZnanyLekarz.pl

 

Opinie

* * * * * "Do Pani Magdy chodzę już jakiś czas i muszę przyznać że to super specjalista, rzetelna, punktualna i z poczuciem humoru ( co jak dla mnie jest ważne) z całego serca polecam!"
Ania (Znany Lekarz)

* * * * * "Serdecznie polecam Panią Magdę, jest bardzo wyrozumiała i empatyczna, bez problemu dostosowuje się do godzin dogodnych dla pacjenta. Pani Magda bardzo mi pomogła, jest zaanagażowaną profesjonalistką."
Grzegorz (Znany Lekarz)

* * * * * "W trakcie naszych spotkań p. Magda była zawsze zaangażowana i zainteresowana. To bardzo mi pomogło otworzyć się i opowiedzieć o swoich problemach."
Dorota (Znany Lekarz)