Warsztaty uważności dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na cykl 5 warsztatów uważności, na których wykorzystujemy techniki uważności w świadomym przeżywaniu oraz niwelowaniu negatywnych skutków trudnych emocji. 

Kiedy odczuwamy wysoki poziom stresu, złości lub bólu i nie potrafimy uwolnić się od tych emocji możemy mieć problemy z zasypianiem, czy koncentracją. Dzieciom w takich sytuacjach jest jeszcze trudniej. W trakcie warsztatów Nina Michalak łączy techniki uważności oraz medytacyjne w odniesieniu do poszczególnych emocji: złości, stresu i bólu. Dodatkowo  prowadzi treningi Schultza i Jacobsona wraz z wizualizacją.

Efekty warsztatów uważności

Warsztaty uważności pomagają radzić  sobie z trudnymi emocjami, kiedy odczuwamy wysoki poziom stresu, lęku, bądź złości. Pozwolą uczestnikom na relaks, który jest tak potrzebny w dzisiejszym świecie pełnym komórek, telewizorów, laptopów a co tym idzie ciągłymi bodźcami, które uniemożliwiają nam odpoczęcie i skupienie się tylko na sobie i na tym co czujemy i myślimy. 

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Zapraszamy:

  • dzieci od 8 roku życia
  • młodzież.

Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu przez okres 5 tygodni. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny.

Termin warsztatów - do ustalenia.

Cena: cykl 5 spotkań (5 x 40 minut) - 200 pln