Dorota Krupińska

Terapia indywidualna - Terapia uzależnień - Psychoterapeutka pracująca w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikat PARPA nr 1866).

Dorota Krupińska - psychoterapia - Centrum ZmianZajmuje się terapią uzależnień i współuzależnienia, pomocą psychologiczną w trudnych sytuacjach życiowych oraz terapią par i rodzin. Specjalizuje się w pracy z:

  • osobami uzależnionymi i ich rodzinami,
  • parami i małżeństwami w kryzysie,
  • osobami, które chcą poprawić swoje relacje i kompetencje komunikacyjne,
  • rodzicami, któym potrzebne jest  wsparcie w procesie wychowawczym.

Wykształcenie: Magister pedagogiki ze specjalnością profilaktyka społeczna. Ukończyła Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień PARPA (CARE Brok) i uzyskała certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Absolwentka szkolenia II stopnia Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie i szkoleń specjalistycznych: TSR w pracy z dzieckiem, nastolatkiem i rodziną, Zachowania i myśli suicydalne, Metoda Kids’ Skills – Dam radę (motywowanie dzieci i młodzieży do nabywania nowych umiejętności, rozwoju, zmiany zachowań), TSR w obliczu lęku,Trening umiejętności Dialogu Motywującego.

Od 1993 r. jest instruktorem II stopnia chińskiej gimnastyki tai chi i autorką programu pracy z ciałem dla osób uzależnionych, realizowanego m.in. w Instytucie Neurologii i Psychiatrii w Warszawie (2015-2019).
Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). W swojej pracy kieruje się założeniami psychoterapii humanistycznej i indywidualnym podejściem do klienta, z pełnym szacunkiem dla jego potrzeb i celów. Pracuje pod stałą superwizją.

OPINIE

"Pani Dorota,odkryła sedno moich problemów,choć wcześniej próbowało to zrobić 5 terapeutów, jest rzeczowa, konkretna,a przy tym ciepła i niesamowicie miła, bardzo cenię Panią Dorotę, będę Jej wdzięczna do końca życia"
Małgosia (Znanu Lekarz)

*****

" W pewnym momencie swojego zycia najzwyczajniej w swiecie pogubilam sie i zapomnialam kim tak naprawde jestem. raca z Pania Dorota pomogla mi wrocic na wlasciwe tory i inaczej spojrzec na sama siebie i otaczajacy mnie swiat, a co najwazniejsze poprawilam swoje relacje z osobami mi najblizszymi, za co jestem niezmiernie wdzieczna. Odbudowuje wiare w siebie i dzieki pomocy ze strony Pani Doroty wiem ze zawsze mozna zaczac wszystko na nowo, inaczej i lepiej. Serdecznie za wszystko dziekuje i bardzo polecam."
Sylwia L. (Znanu Lekarz)

*****

"Miałam szczęście trafić do Pani Doroty kilka lat temu. Walczyłam wtedy z bezsennością oraz jej konsekwencjami. Dzięki pomocy Pani Doroty, udało mi się poznać przyczynę moich problemów oraz poradzić sobie z nimi. Na sesjach nauczyłam się również korzystać z technik uspokajających oraz zmieniłam podejście do wielu spraw. Odpowiadał mi nurt, w którym pracowałyśmy- terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, miałam poczucie, że z każdej wizyty wychodzę z czymś nowym, konkretnym, wzmocniona i silniejsza. Dwa lata później, przytłoczona wydarzeniami życiowymi, w wielkim kryzysie, pojawiłam się w gabinecie Pani Doroty ponownie. Była to jedna z lepszych decyzji, jaką mogłam wtedy podjąć. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Dzięki ogromnej empatii, wyobraźni, doświadczeniu Pani Doroty oraz wspólnej intensywnej pracy, kilka miesięcy później stanęłam na nogi. Mogę z czystym sumieniem polecić panią Dorotę Krupińską każdemu, kto doświadczył depresji, zaburzeń lękowych, straty, kryzysu czy traumy. Pani Dorota jest świetnym, skutecznym i konkretnym terapeutą z ogromnym doświadczeniem, a przy okazji niezwykle życzliwą, inteligentną i mądrą życiowo osobą. Dziękuję!"
Anna P. (Znanu Lekarz)