Nasz zespół

Joanna Bitner

Psycholog. Zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży. Przyjmuje w poradni: Piaseczno.

więcej...
Monika Gadomska

Psycholog, pedagog, certyfikowany mediator. Certyfikowana trenerka Treningu Umiejętności Społecznych, Treningu Pewności Siebie dla dzieci i młodzieży dotkniętej przemocą rówieśniczą, trenerka Szkoły dla rodziców i wychowawców. Przyjmuje w poradni: Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Agata Barańczuk

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia. Pracuje z osobami dorosłymi. Przyjmuje w poradni: Konstancin-Jeziorna, Nowa Wola.

więcej...
Karolina Maciejewicz

Psycholog. Zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz prowadzeniem terapii psychologicznej dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Przyjmuje w poradni: Konstancin.

więcej...
Anita Wiraszka

Psycholog w nurcie TSR, trener grup, trener TUS. Pracuje z młodzieżą od 12 r.ż. oraz osobami dorosłymi. Przyjmuje w poradni: Nowa Wola, Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Katarzyna Romelczyk

Jest lekarzem medycyny w trakcie specjalizacji psychiatrycznej. Pomaga osobom w stanach cierpienia psychicznego i pogorszonego funkcjonowania. Diagnozuje i leczy zaburzenia oraz choroby psychiczne osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż.

więcej...
Ewelina Białecka

Psycholog, psychoterapeuta, pedagog. Pracuje z rodzinami, parami. Prowadzi interwencje kryzysowe. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Nowa Wola, Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Dorota Górecka

Psycholog, psychoterapeutka, coach. Pracuje z rodzinami, prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

więcej...
Izabela Grześkiewicz

Terapeutka pracująca w podejściu humanistycznym, certyfikowana specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia, pedagog. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Dorota Krupińska

Praktyk Specjalistka Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, certyfikowana specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna

więcej...
Nina Dolińska

Psycholog i psychoterapeutka poznawczo - behawioralna w trakcie certyfikacji. Pracuje z osobami dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą od 7 roku życia. Przyjmuje w poradni: Piaseczno.

więcej...
Marta Gąsiewska

Jest psychologiem, socjoterapeutą oraz dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym. Pracuje z dorosłymi i z młodzieżą od 13 roku życia. Przyjmuje w poradni: Piaseczno.

więcej...
Katarzyna Gromek-Kulasza

Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie systemowym. Pracuje z młodzieżą (13-18 lat), osobami dorosłymi, parami i rodzinami. Przyjmuje w poradni: Piaseczno.

więcej...
Irmina Tomkiewicz

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia. Prowadzi terapię zaburzeń nastroju, lęku i niskiej samooceny dzieci i młodzieży (7-18 lat). Przyjmuje w poradni: Nowa Wola.

więcej...
Kamila Pisarek-Orlik

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia. Wspiera rodziców w psychoedukacji oraz doskonaleniu kompetencji wychowawczych. Przyjmuje w poradni: Piaseczno.

więcej...
Marzanna Jakoniuk

Psycholog, terapeutka TSR w certyfikacji. Rozpoczęła szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie terapii Gestalt. Pracuje z młodzieżą (16-18 lat), osobami dorosłymi, rodzinami. Przyjmuje w poradni: Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Katarzyna Balik

Psycholog, psychoterapeutka systemowa w trakcie szkolenia, certyfikowany mediator, biegły sądowy. Pracuje z osobami dorosłymi. Przyjmuje w poradni: Nowa Wola.

więcej...
Monika Szczepańska

Pedagog, certyfikowany trener i doradca personalny. Psychoterapeutka poznawczo- behawioralna młodzieży. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Przyjmuje w poradni: Piaseczno.

więcej...
Marcin Maciejewski

Psycholog. Prowadzi wsparcie psychologiczne oraz konsultacje dla dorosłych oraz dzieci do 13 r. ż. i ich rodziców. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Ilona Piórkowska

Psycholog, Psychoterapeuta. Pracuje z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzi terapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Nowa Wola.

więcej...
Kamila Świstowska

Psycholog w nurcie TSR. Prowadzi wsparcie psychologiczne i konsultacje dla dorosłych oraz młodzieży 16-18 lat. Przyjmuje w poradni: Nowa Wola, Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Alicja Murawska-Glapińska

Pedagożka, terapeutka w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego opartego na podejściu integracyjno-systemowym w szkole DIALOG. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przyjmuje w poradni: Konstancin-Jeziorna.

więcej...
Zuzanna Borek

Psycholog. Prowadzi wsparcie psychologiczne i konsultacje dla młodzieży 13-18 lat i osób dorosłych. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Nowa Wola.

więcej...
Maria Flak

Psycholog. Prowadzi wsparcie psychologiczne i konsultacje dla dorosłych i młodzieży (13-18 lat). Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Nowa Wola, Konstancin.

więcej...
Ewa Klimek

Psycholog, pedagog. Prowadzi konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną. Pracuje z osobami dorosłymi. Przyjmuje w Poradni: Konstancin-Jeziorna.

więcej...