Ewelina Białecka

Terapia indywidualna - Terapia par - Terapia rodzin - Psychoterapeuta i psychopedagog. Pracuje z rodzinami, parami, prowadzi psychoterapię indywidualną. Ma doświadczenie w interwencjach kryzysowych. Udziela wsparcia psychologicznego ofiarom przemocy w rodzinie.

Ewelina Białecka - psychoterapia - Centrum Zmian

Współzałożycielka Centrum Zmian. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Rodzin OPTA, studia magisterskie na Akademii Humanistycznej w Łodzi, studia podyplomowe Mediacje w rodzinie, szkolenie z zakresu Terapii behawioralno - poznawczej, I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Interwencję Kryzysową w tym nurcie. Odbyła staż kliniczny w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Józefowie, gdzie prowadziła terapię rodzinną. Jest założycielką i prezesem Fundacji Terapeuci dla Rodziny, z ramienia której współpracuje z różnymi instytucjami samorządowymi i unijnymi w ramach organizowania pomocy psychologicznej dla osób niezamożnych. Jest członkiem Zespołów Interdyscyplinarnych ds. Przemocy w Rodzinie. Prowadzi punkt wsparcia psychologicznego m.in.dla ofiar przemocy w rodzinie w Grójcu, Tarczynie i Konstancinie Jeziornej. Regularnie korzysta z superwizji.


Opnie

* * * * * "Pani Ewelina jest osobą niezwykle ciepłą, empatyczną, wyrozumiałą. Podchodzi do pacjenta z sercem na dłoni. Podczas naszych spotkań czułam się zrozumiana. Z Panią Eweliną rozmawia się jak z przyjacielem. Nie czułam się, ani oceniana, ani zdołowana. Piszę o tym, ponieważ wcześniej próbowałam korzystać z pomocy dwóch innych psychologów i niestety czułam się tam skrępowana, oceniana i wychodziłam zdołowana. W moim odczuciu Pani Ewelina robi to, w czym się sprawdza na 1000%. Jest niezwykle zaangażowana w swojego pacjenta. Pomogła mi przejść przez mega trudny czas w moim życiu. Z terapii u Pani Eweliny wyszłam silniejsza, dojrzalsza i z nowym poczuciem wartości. Polecam z całego serca. Oby takich specjalistów w dziedzinie psychologii było jak najwięcej."
Marlena (Znany Lekarz)

* * * * * "Gdy trafiłam do Pani Eweliny mój mąż stosował wobec mnie przemoc, nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić... Dzięki pomocy Pani Eweliny udało mi się uwolnić od mojego oprawcy".
Iza (Znany Lekarz)

* * * * * "Pani Doktor uważnie wysłuchała mnie, czułam, że mnie rozumie i chce mi pomóc. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, nie czułam się skrępowana ani zdenerwowana."
AA (Znany Lekarz)

* * * * * „Skorzystałam z usług Pani Eweliny po przeczytaniu pozytywnych opinii i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Polecam w 200%. Jest bardzo spostrzegawcza, miła i otwarta. Bardzo dobry specjalista i cudowny człowiek. Stara się pomóc i udziela celnych rad. ”
M. Cz. (Znany Lekarz)

* * * * * "Pani Ewelina pomogła przetrwać mi kryzys małżeński. Nasza rodzina nie mogła sobie poradzić z napięciem związanym z sytuacją finansową.
Pracując z p. Eweliną zrozumieliśmy, jak ważne jest to, czego od siebie oczekujemy i jak ze sobą rozmawiamy. Przypomnieliśmy sobie, co jest dla nas najważniejsze w naszej relacji, a p. Ewelina pomogła nam o to zadbać. Polecamy pracę z p. Eweliną wszystkim parom w kryzysie."
M.  (Znany Lekarz)