Zuzanna Borek

Psycholog. Prowadzi wsparcie psychologiczne i konsultacje dla młodzieży 13-18 lat i osób dorosłych. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Nowa Wola.

Konsultacje indywidualne - Młodzież 13-18 lat - Dorośli

Pracuje z osobami, które:

  • potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z kryzysem, problemami,
  • chcą zadbać o siebie, swoje emocje i relacje z innymi,
  • szukają możliwości profesjonalnej i empatycznej rozmowy o doświadczanych trudnościach.

W pracy z drugą osobą stawia na indywidualne podejście, bezwarunkową akceptację, uważne słuchanie i zrozumienie aktualnych potrzeb klienta. Zależy jej na stworzeniu bezpiecznej, pełnej zrozumienia przestrzeni, która będzie wspierała drugą osobę w rozmowie o trudnych dla niej tematach, jednocześnie wydobywając mocne strony i zasoby.

Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Psychologii (specjalność Psychologia kliniczna dziecka i rodziny). Ukończyła kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała na praktykach studenckich w akademickim ośrodku terapii par i rodzin. Aktualnie prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne, a także grupę wsparcia dla rodziców osób z niepełnosprawnościami. Dyżuruje również na telefonie wsparcia dla osób w żałobie Fundacji Nagle Sami.


NOWA WOLA - ul. Hiacyntów 23


PIASECZNO  - ul. Tadeusza Kościuszki 32B