Dorota Górecka

Terapia indywidualna - Terapia rodzin - Konsultacje - Psycholog, psychoterapeutka, coach. Zajmuje się terapią indywidualną dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi również coaching dla młodzieży - według autorskiego programu: MOJA PRZYSZŁOŚĆ - MÓJ WYBÓR.

Współzałożycielka Centrum Zmian. Pracuje w podejściu integracyjnym, łączy elementy terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, poznawczo-behawioralnej oraz podejścia systemowego. Regularnie korzysta z superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywała w Poradni Psychologiczno-Medycznej MABOR oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Tarczynie, obecnie pracuje rownież w Poradni psychologicznej dla dzieci EZRA UKSW w Piasecznie.

Pracuje także jako psycholog biznesu - prowadzi sesje coachingowe oraz sesje Assessment/Development Center.

Ukończyła:
- czteroletnie, całościowe studia psychoterapeutyczne w podejściu zintegrowanym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień pracy z dziećmi, młodzieżą i rodziną w podejściu systemowym (Szkoła Psychoterapii MABOR – atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego,  szkolenie prowadzone według standardów European Association of Psychotherapy), obecnie  jest w trakcie procesu zdobywania certyfikatu psychoterapauety PTP,
- szkolenie podstawowe z psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniach – stopień I TSR w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – szkolenie akredytowane przez Polski Związek Terapeutów TSR w ramach programu certyfikacyjnego PSTTSR,
- podyplomowe studium coachingowe - "The Art and Science of Coaching" prowadzone przez Erickson College z Vancouver oraz Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego,
- Podyplomowe Studium Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej  w Warszawie,
- Kolegium MISH na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskała dyplom magistra Psychologii.

Opinie

* * * * * "Pani Dorota to bardzo cierpliwa i ciepła osoba ,bardzo dobrze tłumaczy mechanizmy i prawidłowości działania psychiki,potrafi słuchać co ma duże znaczenie w kontaktach z dziećmi. Jako rodzic mam pełne zaufanie do Pani Doroty.Spotkania z p Dorotą bardzo pomogły mnie i mojemu synowi."
Agnieszka (Znany Lekarz)

* * * * * "Zgodzę się z opiniami innych, z którymi się przed chwilą zapoznałam. Dzięki pani Dorocie zdałam sobie sprawę z tego, że czekaniem, aż będzie lepiej i coś samo się naprawi, niczego się nie załatwi, trzeba starać się myśleć pozytywnie, działać, pracować, zmieniać, i przede wszystkim nie bać się. Słucha uważnie, stara się wczuć w sytuację pacjenta, podtrzymać na duchu i zachęcić do działania i zmian, zawalczyć o siebie. Dziękuję za pomoc i  cierpliwość do mnie."
Małgorzata (Znany Lekarz)

* * * * * "Pani Dorota jest bardzo ciepłą osobą, potrafi słuchać i zadawać trafne pytania. Pomogła mi wyjść z długotrwałej depresji"
Magda (Znany Lekarz)

* * * * * "Trafiłem do Pani Doroty w bardzo złym stanie psychicznym, a dzięki pracy z Nią wracam do życia. To niesłychanie profesjonalna i kompetentna osoba, umiejąca słuchać, rozumiejąca i celnie trafiająca w potrzeby pacjenta. Dziękuję!"
Roman (Znany Lekarz)

* * * * * "Pani psycholog jest bardzo miła i potrafi słuchać pacjenta. Miałam objawy depresji oraz wypalenia zawodowego. Od czasu kiedy chodzę do Pani, nie boję się wyjść z domu, zmieniłam pracę. Pomimo poprawy nadal chodzę na terapię ponieważ dzięki tym spotkaniom nabieram siły do dalszej pracy nad sobą. Polecam."
Anka A. (Znany Lekarz)


* * * * * "Pani Dorota to bardzo kompetentna i ciepła osoba, co jest bardzo istotne zwłaszcza w pracy z dziećmi. Moja córka bardzo lubi przychodzić na wizyty, a ja widzę efekty terapii. Jako rodzic ma pełne zaufanie do p. Doroty. Zawsze odpowie na wszystkie moje wątpliwości w sposób wyczerpujący i dający mi poczucie, że moje dziecko jest w najlepszych rękach."
anna (Znany Lekarz)

* * * * * "Pani Dorota jest w kontakcie bardzo profesjonalna, wyważona, a przy tym uważna i zaangażowana. Mimo iż to była sesja on-line czułam, że jesteśmy w głębokim kontakcie. Polecam!"
Katarzyna (Znany Lekarz)

* * * * * "Jestem bardzo zadowolony z rozmowy przez Skype. Pani Dorota bardzo mi pomogła, jest bardzo profesjonalna. Polecam."
MK (Znany Lekarz)