Psychoterapia online

Oferujemy wsparcie psychologiczne w kryzysie

Sytuacja na świecie zmusza nas wszystkich do zmian, budzi niepokój. W napięciu oczekujemy na to, co będzie dalej. Być może mamy też więcej czasu, aby przeżywać, myśleć o tym, co tu i teraz. Przed nami nowa rzeczywistość. Jak się w niej odnaleźć - prywatnie, zawodowo, rodzinnie? Jak utrzymać to, co nam dawało radość, satysfakcję i... pozostać bezpiecznym? Jak przetrwać zamianę, związane z nią trudności, lęki? Jeśli chcesz porozmawiać o tym z psychologiem umów się na konsultację psychologiczną online.

Certyfikat Zaufana placówka w sieci

Psychoterapia online to dobre rozwiązanie dla osób, które:

  • mają nienormowany czas pracy,
  • przebywają za granicą, lub dużo podróżują,
  • sprawują stałą opiekę nad drugą osobą,
  • z innego powodu preferują ten sposób kontaktu z psychoterapeutą.

Badania pokazują, że terapia on-line daje porównywalne efekty do terapii na żywo. Dzieje się tak dlatego, że skuteczność psychoterapii w dużym stopniu zależy od jakości relacji terapeutycznej, którą można nawiązać niezależnie od tego, czy kontaktujemy się osobiście czy za pośrednictwem internetu.

 

 

Centrum Zmian

Jak zarezerwować wizytę online bezpośrednio? Instrukcja poniżej:

Krok 1.
Zarezerwuj termin konsultacji:
- przez serwis Znany Lekarz - skorzystaj z pól powyżej
- online: przycisk umów wizytę
- przez Skype: Ewelina Białecka terapia lub Centrum Zmian - Dorota Górecka
- telefonicznie: 574663302

Krok 2.
Nasz Specjalista zadzwoni do Ciebie i umówi szczegóły spotkania online oraz sposób płatności.

 

Warunki techniczne: do rozmowy online potrzebny Ci komputer lub telefon z zainstalowanym programem Skype, połączony z internetem, wyposażony w kamerę, głośniki oraz mikrofon (lub podłączone do niego słuchawki z mikrofonem).  Żeby Twoja rozmowa przebiegała komfortowo zadbaj o  swoją prywatność – upewnij się, że o umówionej godzinie nikt Ci nie będzie przeszkadzać –  będziesz sam/sama w pomieszczeniu. Wyłącz na ten czas telefon, telewizor, radio, przygotuj wszystko, co może Ci być potrzebne w trakcie rozmowy.