Psychoterapia rodzinna

Jeżeli czujesz, że Twoja rodzina mogłaby funkcjonować lepiej, ale nie wiesz, jak to osiągnąć, zapraszamy na spotkanie konsultacyjne terapii rodzin, które poprowadzą nasi doświadczeni terapeuci.

Rodzina jest systemem, który zmienia się w czasie - zmieniają się oczekiwania, potrzeby i zadania jej członków.  Poradzenie sobie ze zmianą, sytuacją kryzysową, nagłymi wydarzeniami bywa trudne. Również każdy nowy, naturalny etap w życiu rodziny, jak  np. narodziny dziecka, pojawienie się rodzeństwa, dorastanie dzieci, opuszczanie domu przez młodych ludzi może powodować napięcia, prowadzić do konfliktu. Niekiedy trudności jednego z członków rodziny wpływają na całokształt jej funkcjonowania. Wyzwaniem jest też sytuacja okołorozwodowa - kiedy powstaje pytanie, jak rozstać się nie krzywdząc siebie i dzieci. Zadaniem terapeuty rodzinnego jest obserwowania rodziny i mechanizmów jej funkcjonowania oraz wspieranie rodziny w pozytywnej zmianie, i w konstruktywnym poradzeniu sobie z problemem.

Zapraszamy do Centrum Zmian!

Umów się na wizytę: Warszawa (Ursynów), ul. Lanciego 19

Umów się na wizytę: Piaseczno, ul. Kościuszki 32b

psycholog, psychoterapeuta, psychiatra, Piaseczno, Warszawa (Ursynów)

 

KONSULTACJE ROZWODOWE

Rozwód to wiele nagłych zmian w naszym życiu. W takiej chwili warto skorzystać z porady psychoterapeuty. Sprawdź, jak możemy pomóc.